Vishay CMF551K5000JNEA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 1500ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetCMF551K5000JNEA05K
3d
Arrow ElectronicsCMF551K5000JNEA05K
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1500ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCBT25J1K5
Res, 1K5, 0.25W, Axial, Carbon Rohs Compliant: Yes |Neohm Te Connectivity 1-1625875-3
TE ConnectivityROX1SJ1K5
Through Hole Resistor, Rox Series, 1.5 Kohm, 1 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 1500ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR200J1K5
Fixed Resistor, Carbon Film, 2W, 1500ohm, 500V, 5% +/-Tol, 500ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 1500ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CMF-55 1.5K 5% T-00 EA e3