Vishay CMF551K3300FHEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 1330ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1330ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 1330ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 1210ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 1370ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1210ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 1.33K OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF-55 1.33K 1% T-2 EK e3
100 OHM 1% 50PPM 1/2W