Vishay CMF55133K00FHEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 133000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
Introduction Date2008-11-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 133000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 133000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F121K
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 121000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 130000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 130kOhm 0.6W
描述
Resistor,metal Film,133Kohms,250Wv,1+/-% Tol,-50,50Ppm-Tc |Vishay CMF55133K00FHEK
CMF Series Ø 2.29 x 6.1 mm 0.5 W 133 kOhm ±1 % ±50 ppm/°C Metal Film Resistor
RES 133K OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF-55 133K 1% T-2 EK e3
9.09K OHM 1% 50PPM 1/2W