Vishay CMF5075K000FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 75000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
-5.40%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 68100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 80600ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 80600ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-75K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 75000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-75K
描述
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 75kOhms 0.25W 1/4W
RES 75.0K OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-50 75K 1% T-2 EB e3
75K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À50ppm/¡æ 3.81mm
75K OHM 1% 50PPM 1/4W