Vishay CMF5059K000FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 59000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-2.49%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 59000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 59000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 54900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 64900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 54900ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial Axial CMF 0.065Diax0.150L 1.65mmx3.81mm 0.25W 1/4W 59kOhms ±50ppm/C
RES 59.0K OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-50 59K 1% T-2 EB e3
59K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À50ppm/¡æ 3.81mm*1.65mm
59K OHM 1% 50PPM 1/4W