Vishay CMF50365K00FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 365000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 365000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 365000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 392000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 332000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 357kOhms 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 332000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CMF Series Ø 1.65 x 3.81 mm 0.25 W 365 kOhm ±1 % ±50 ppm/°C Metal Film Resistor
Res Metal Film 365K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Epoxy AXL T/R
RES 365K OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-50 365K 1% T-2 EB e3