Vishay CMF502K1000FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 2100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 2100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 2100ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 2100ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 2260ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 1910ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 2150ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 2.1kOhms 0.25W 1/4W
RES 2.10K OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-50 2.1K 1% T-2 EB e3
2.1K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À50ppm/¡æ 3.81mm