Vishay CMF5025R500FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 25.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
-0.15%
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 25.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 25.5ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 24.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
RES 26.7 OHM 1/8W 1% AXIAL
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 24.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 26.7ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 25.5Ohms 0.25W 1/4W
RES 25.5 OHM 1/4W 1% AXIAL
25.5¦¸ ¡À1% 250mW ¡À50ppm/¡æ ,D1.6XL3.8MM 3.81mm
CMF-50 25.5 1% T-2 EB e3