Vishay CMF5024K900FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 24900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet5 页5 年前
Datasheet5 页10 年前
Datasheet5 页11 年前
Farnell
New Yorker Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+21.81%
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 24300ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 23200ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 23200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 24900ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-24K9
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 24900ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-24K9
描述
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 24.9kOhms 0.25W 1/4W
RESISTOR;METAL FILM;RES 24.9 KILOHMS;PWR-RTG 0.1 W;TOL 1%;AXIAL;TAPE & REEL
Res Metal Film 24.9K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/C Epoxy AXL T/R
RESISTOR METAL FILM, 24.9KOHM, 250mW, ±1%
RES METAL FILM 24.9K OHM 1/4W +/-1% AXIAL