Vishay CMF5020R500FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 20.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
New Yorker Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 20ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 21Ohms 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 22.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 22Ohms 0.125W 1/8W
Military MIL-R-10509/1RN60 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 22Ohms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 18.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 20.5 OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-50 20.5 1% T-2 EB e3