Vishay CMF50200K00BHBF
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 200000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 200000ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1.5W, 200000ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 200000ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 200000ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 200000ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 200K OHM 1/4W .1% AXIAL
CMF-50 200K .1% T-2 B14