Vishay CMF501K1000FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 1100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页5 年前
Datasheet5 页11 年前
Datasheet5 页12 年前
element14 APAC
Farnell
3 个月趋势:
-0.84%
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 1100ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 1000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 1150ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 1000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-1K1
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 1100ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-1K1
描述
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 1.1kOhms 0.25W 1/4W
RESISTOR;METAL FILM;RES 1.1 KILOHMS;PWR-RTG 0.1 W;TOL 1%;AXIAL;TAPE & REEL
Res Metal Film 1.1K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Epoxy AXL T/R
RESISTOR, METAL FILM, 1.1 KOHM, 250 MW, 1%