Vishay CMF5018K200FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 18200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.09%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 18200ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 17800ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 20000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 18000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 18700ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 19100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 18.2kOhms 0.25W 1/4W
Res Metal Film 18.2K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/C Epoxy AXL T/R
RES METAL FILM 18.2K OHM 1/4W +/-1% AXIAL