Vishay CMF5013K300FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 13300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 13.3kOhm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 13300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 13300ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 13300ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 14300ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 13300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial Axial CMF 0.065Diax0.150L 1.65mmx3.81mm 0.25W 1/4W 13.3kOhms ±50ppm/C
RES 13.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-50 13.3K 1% T-2 EB e3
13.3K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À50ppm/¡æ 3.81mm
5M OHM 1% 100PPM 1/2W