Vishay CMF2015K000JNR6
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 15000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Stackpole ElectronicsRSF1JB15K0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 15000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF2JB15K0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 15000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JT16K0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 16000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQPR515KJ
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 15000ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 16000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupCFR-25JR-52-15K
Axial FIXED RESISTOR CFR 0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm 0.25W 1/4W 15kOhm -350/ +500ppm/C
描述
Axial FIXED RESISTOR CMF 0.145Diax0.375L 3.68mmx9.53mm 1W 15kOhm ±200ppm/C
Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 15Kohms 5%
RES 15K OHM 1W 5% AXIAL
CMF-20 15K 5% T-00 RE6