Vishay CCF07750RJKE36
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 750ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Datasheet3 页16 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 820ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF12JT750R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 750ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR50J750R
Through Hole Carbon Film Resistor, Cfr Series, 750 Ohm, 500 Mw, - 5%, 350 V, Axial Leaded
Stackpole ElectronicsCF14JT750R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 750ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupCFR-25JT-52-750R
CFR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% -350/ +500ppm/C 750Ohm 0.25W 1/4W
Stackpole ElectronicsCF12JB750R
描述
Metal Film Resistors, Industrial, ± 2 % and ± 5 % Tolerance
CCF-07 750 5% T-1 E36 E3
750¦¸ ¡À5% 1/4W,1/2W ¡À100ppm/¡æ 6.22mm