Vishay CA5100R2200JR05
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.22ohm, 1.0488V, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页10 年前
Future Electronics
Arrow.cn
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.22ohm, 0.8124V, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 0.22ohm, 1.4832V, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 0.22 Ohm 5% 4W -80ppm/C to -10ppm/C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack