Vishay CA000218R00JR05
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 18ohm, 6V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页10 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-01-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2021-11-29
LTD Date2021-11-29
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 18ohm, 9.4868V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount