Vishay BZM55B22-TR
Zener Diode Single 22V 2% 55Ohm 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页7 年前
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
_legacy Avnet
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.51%
相关零件
Diode Zener Single 22V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R
Diode Zener Single 20V 6% 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R
SMALL SIGNAL ZENER DIODE Zener Diode, 16V V(Z), 1.88%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
描述
BZM55B22-TR ZENER DIODE, 22V 2% 500 MW SMT 2-PIN MICROMELF
100nA 22V 220¦¸ 500mW MICRO-MELF 2mm*1.2mm*1.2mm