Vishay BZM55B20-TR
SMALL SIGNAL ZENER DIODE Zener Diode, 20V V(Z), 2%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
数据表和文档
Newark
Datasheet7 页7 年前
Datasheet7 页12 年前
3 个月趋势:
-12.04%
Introduction Date2000-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Diode Zener Single 20V 6% 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R
SMALL SIGNAL ZENER DIODE Zener Diode, 16V V(Z), 5.56%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
SMALL SIGNAL ZENER DIODE Zener Diode, 18V V(Z), 6.41%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
描述
ZENER DIODE MICROMELF
Zener Diode, Silicon
100nA 20V 220¦¸ 500mW MICRO-MELF 2mm
ZENER SOD-323 .5W 20V
.5W 20V 2% MICMELF ZDIODE