Vishay ALSR05R7500JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.75ohm, 1.9365V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite45JR75E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.75ohm, 460V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite45JR75
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.75ohm, 460V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel
Ohmite43JR75
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.75ohm, 200V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 0.82ohm, 2.864V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP6-1623771-6
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.68ohm, 200V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 0.68ohm, 1.6492V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 750mOhm ±90ppm/C
RES 750 MOHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 .75 5% E12 e3
750m¦¸ ¡À5% 5W ¡À90ppm/¡æ 22.23mm