Vishay ALSR05350R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 350ohm, 41.833V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
相关零件
Ohmite25J350E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 350ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J350
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 350ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J350E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 350ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 350ohm, 32.4037V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 330ohm, 40.6202V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 31.4643V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 350 OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 350 5% E12 e3