Vishay ALSR0382R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 82ohm, 15.6844V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite23J82R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 82ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J75RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 75ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J75R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 75ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 82ohm, 28.6356V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 82ohm, 28.636V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 82 OHM 3W 5% AXIAL
ALSR03 82 5% E12 e3