Vishay ALSR0347R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47ohm, 11.8743V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
相关零件
Ohmite23J47RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J47R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
VISHAY CW02B50R00JE12HE RESISTOR, WIREWOUND, 50R, 5%, AXIAL
Ohmite23J50RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 50ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 47ohm, 15.3297V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 47ohm, 21.679V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial Axial ALSR 0.180Diax0.500L 4.57mmx12.70mm 3W 47Ohms ±30ppm/C
RES 47 OHM 3W 5% AXIAL
ALSR03 47 5% E12 e3