Vishay ALSR0310R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10ohm, 5.4772V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Ohmite23J10RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J10R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10ohm, 5.477V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J10RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 10ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 10ohm, 7.071V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.180Diax0.500L 4.57mmx12.70mm 3W 10Ohm ±30ppm/C
Res Wirewound 10 Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
10¦¸ ¡À5% 3W ¡À30ppm/¡æ 12.7mm