Vishay ALSR01R1500JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.15ohm, 0.3873V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite41JR15
Res Wirewound 0.15 Ohm 5% 1W ±90ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
Ohmite42JR15E
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.15ohm, 100V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25JR15E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.15ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 0.15ohm, 1.0247V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.15ohm, 0.866V, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.15ohm, 0.866V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
RES 150 MOHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 .15 5% E12 e3