Vishay ALSR018K500JE12
Axial Axial ALSR 0.110Diax0.406L 2.79mmx10.31mm 1W 8.5kOhms ±30ppm/C
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet3 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Ohmite25J8K5
Res Wirewound 8.5K Ohm 5% 5W ±30ppm/°C Vitreous Enamel AXL
ALSR Axial Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 9kOhms 1W
ALSR Axial Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 8kOhms 1W
Ohmite23J8K0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 8000ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J8K0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 8000ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 8000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 8.5K OHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 8.5K 5% E12 e3
8.5K¦¸ ¡À5% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm*2.79mm