Vishay ALSR01680R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 680ohm, 26.0768V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 700Ohm 1W
Ohmite45J680E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 680ohm, 460V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623730-3
Res, 680R, 4W, Axial, Wirewound Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity 2-1623730-3
TE ConnectivitySBCHE6680RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 680ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 680ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP8-1879350-5
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 680ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 680 Ohm 5% 1W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
RES 680 OHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 680 5% E12 e3
680¦¸ ¡À5% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm