Vishay ALSR0139R00JE12
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 39Ohm 1W
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Ohmite23J39RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 39ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J39RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 39ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite22J39RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 39ohm, 65V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 39ohm, 19.748V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 40Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 36ohm, 13.4164V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 39 Ohm 5% 1W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
39¦¸ ¡À5% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm*2.79mm