Vishay ALSR01350R0FE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 350ohm, 18.7083V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 350ohm, 32.4037V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 330ohm, 18.1659V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 350ohm, 49.4975V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 31.4643V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 330ohm, 40.6202V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite41F350E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 350ohm, 150V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.110Diax0.406L 2.79mmx10.31mm 1W 350Ohm ±30ppm/C
RES 350 OHM 1W 1% AXIAL
ALSR01 350 1% E12 e3
350¦¸ ¡À1% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm