Vishay ALSR01330R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 330ohm, 18.1659V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite23J330E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J330E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 330ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J330
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 330ohm, 57.446V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 330ohm, 40.6202V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 31.4643V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.110Diax0.406L 2.79mmx10.31mm 1W 330Ohm ±30ppm/C
RES 330 OHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 330 5% E12 e3