Vishay AC07AT0002000JAC00
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 200ohm, 37.4166V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页5 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2018-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Resistor Wirewound 200 Ohm 5% 7W -80ppm/°K to -10ppm/°K Cemented Axial Leaded T/R
AC07AT 200R 5% AC