Vishay AC050000B6809J6BCS
Vishay AC05 Series Axial Fusible Wirewound Resistor 68 5% 5W 200ppm/K
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+28.02%
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 6W, 68ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCH468RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 68ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCH468RJ
TE Connectivity / AMP2176045-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 68ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUW5J68RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCB5JB68R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
AC Series 68 Ohm 5 W ±5 % ±200 ppm/K Through Hole Wirewound Resistor
5W, 68ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
AC05-CS 68R 5% 6kV 6B G83-CD1403
68¦¸ ¡À5% 5W ¡À200ppm/¡æ 18mm*18mm*18mm