Vishay AC050000B5609J6BCS
Res, 56R, 5W, Axial, Wirewound Rohs Compliant: Yes |Vishay AC050000B5609J6BCS
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
HQonline
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.96%
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-05-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP3-1623730-6
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 56ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Through Hole Wirewound Resistor, AC Series, 56 ohm, 5 W, - 5%, 17 V, Axial Leaded
Res Wirewound 56Ohm 5% 4W -10ppm/K to -80ppm/K Conformal Axial Box
OhmiteTUW5J56RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 56ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 56ohm, 16.7332V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J56RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 56ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
AC05 SERIES AXIAL FUSIBLE WIREWOUND RESISTOR 56OHMS +/-5% 5W +/-200PPM/K
Res Wirewound 56 Ohm 5% 5W ±200ppm/°C Conformal Axial Thru-Hole Box