Vishay AC050000B2209J6BCS
Resistor, wirewound, 22R, 5W, Axial Rohs Compliant: Yes |Vishay AC050000B2209J6BCS
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
HQonline
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.40%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-05-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 6W, 22ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 22ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity2176045-4
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity2176083-3
TE Connectivity / AMP3-1623795-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
AC05 SERIES AXIAL FUSIBLE WIREWOUND RESISTOR 22OHMS +/-5% 5W +/-200PPM/K
Res Wirewound 22 Ohm 5% 5W ±200ppm/C Silicone Cement AXL Tape and Box
5W, 22ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
RESISTOR,WIREWOUND, 22R, 5W, AXIAL;
Plug In Resistance Axial 22Ω ±5% 5W ±200ppm/℃
RES WW 22 5% 5W POWER TC80 TH-RESISTOR F
AC05-CS 22R 5% 6kV 6B G83-CD1403
22¦¸ ¡À5% 5W ¡À200ppm/¡æ 18mm*18mm*18mm