Vishay AC04000002209JAC00
Res Wirewound 22 Ohm 5% 4W -80ppm/C to -10ppm/C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页5 年前
Future Electronics
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
TE Connectivity2176083-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623795-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupSQP500JB-22R
Stackpole ElectronicsCB5JB22R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 22ohm, 9.3808V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
AC Series Axial 22 Ohm ±5% 4 W -10/ -80 ppm/K Wirewound Resistor
RES 22 OHM 4W 5% AXIAL
AC04 22R 5% AC