Vishay AC04000001800JAC00
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 180ohm, 26.8328V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 180ohm, 13.4164V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSPF3JA180R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 180ohm, 500V, 5% +/-Tol, -200,350ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupKNP100JR-73-180R
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 180ohm, 13.42V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP6-1879354-7
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 180ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 180ohm, 35.4965V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 180ohm, 21.213V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor, 180 Ohm, ± 5%, 4 W, Axial Leaded, Wirewound, General Purpose
Res Wirewound 180 Ohm 5% 4W -80ppm/C to -10ppm/C Cement AXL Ammo
RES 180 OHM 4W 5% AXIAL
AC04 180R 5% AC