Vishay AC04000001500JAC00
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 150ohm, 24.4949V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-1.07%
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
TE Connectivity2176083-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP5W150RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 27.3861V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2176082-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 400V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF3JT150R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR AC 0.217Diax0.650L 5.50mmx16.50mm 4W 150Ohm -10/ -80ppm/C
Res Wirewound 150 Ohm 5% 4W -80ppm/C to -10ppm/C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
AC Series Ø 5.5 x 16.5 mm 150 Ohm 4 W ±5 % -10 to -80 ppm/K Wirewound Resistor
150¦¸ ¡À5% 4W -80ppm/¡æ~-10ppm/¡æ 16.5mm*5.51mm