Vishay AC01000008200JA100
VISHAY AC01000008200JA100 Through Hole Resistor, 820 ohm, Axial Leaded, 1 W, 5%, AC Series
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页5 年前
Datasheet9 页18 年前
element14 APAC
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+26.80%
相关零件
TE Connectivity / AMP8-1879350-7
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 820ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT750R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 750ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 750ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF1JT750R
Fixed Resistor, Carbon Film, 1W, 750ohm, 500V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 750ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 820ohm, 28.6356V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
RESISTOR, WIREWOUND, RES 820 OHMS, PWR-RTG 1 W, TOL 5%,AXIAL, CERAMIC CORE
Res Wirewound 820 Ohm 5% 1W 100ppm/°C to 180ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
Axial Axial AC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 820Ohms 100/ +180ppm/C