Vishay AC01000002409JA100
AC Series 24 Ohm ±5% 1 W -10/-80 ppm/°C Cemented Axial Leaded Wirewound Resistor
数据表和文档
JRH Electronics
Newark
HQonline
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%