Vishay AC01000002009JA100
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 20ohm, 4.4721V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet12 页5 年前
Datasheet9 页13 年前
Datasheet9 页13 年前
Datasheet11 页14 年前
Datasheet11 页14 年前
Datasheet9 页12 年前
IHS
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.18%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP4-1879350-8
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 20ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCB5JB20R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 20ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF18JT20R0
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.125W, 20ohm, 250V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF2JT20R0
Fixed Resistor, Carbon Film, 2W, 20ohm, 500V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityRR03J20RTB
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 20ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1879352-4
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 20ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial Axial AC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 20Ohms -10/ -80ppm/C
RESISTOR, WIREWOUND, 20OHM, 1W, 5%
20¦¸ ¡À5% 1W -80ppm/¡æ~-10ppm/¡æ ,D4.3XL11MM 11mm
RESISTOR, WIREWOUND, 20OHM, 1W, 5%; Resi; RESISTOR, WIREWOUND, 20OHM, 1W, 5%; Resistance:20ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:1W; Voltage Rating:4V; Temperature Coefficient:+ 140, -80ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Filter Terminals:Axial Leaded