Vishay 597D686X0025R2T
68UF Solid MNO2 Tantalum Electrolytic Capacitor, 25 V DC +/-20%, 597D Series
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页3 年前
Farnell
element14 APAC
X-ON
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%