Vishay 516D477M025NR6AE3
Cap Aluminum 470uF 25V 20% (10 X 26mm) Axial 510mA 2000 hr 85°C Bulk
Obsolete
数据表和文档
Newark
Datasheet7 页8 年前
Datasheet7 页12 年前
Farnell
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.67%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NichiconTVX1E471MCD
VX Series 470 uF 25 V 85°C Ø10 x 26 mm Axial Aluminum Electrolytic Cap
NichiconTVX1V471MCD
Aluminum Electrolytic Capacitor, 470UF, 35V, Axial
NichiconTVX1C471MAD
VX Series 470 uF 16 V 85°C Ø8 x 20 mm Axial Aluminum Electrolytic Cap
Cornell DubilierSKA471M050
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Through Hole Mount
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 470UF, 2
CAPACITOR;AL ELECTROLYTIC;CAP 470 UF;TOL 20%;VOL-RTG 25 VDC;AXIAL