Vishay 199D106X0010B1V1
Cap Tant Solid 10uF 10V 20% (5 X 7.62mm) Radial 2.54mm 125°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.63%