Vishay 173D157X0015YW
173D Series 150 uF ±20 % 15 V Axial Solid Electrolyte Tantalum Capacitor
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Cap Tant Solid 150uF 15V 20% (8.92 X 19.96mm) Axial 125°C Bulk