Vishay ZMY82-GS08
Zener Diode, single, Two Terminal, 82V V(Z), 5%, do-213Ab |Vishay ZMY82-GS08
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
Datasheet5 页14 年前
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-05-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2004-07-30
LTD Date2004-10-31
相关零件
ZENER DIODE Zener Diode, 82V V(Z), 6.67%, 1W, Silicon, Unidirectional, DO-213AB
DIODE ZENER 82V 1W DO213AB / Zener Diode 82 V 1 W ±5% Surface Mount DO-213AB
ZENER DIODE Zener Diode, 75V V(Z), 6.04%, 1W, Silicon, Unidirectional, DO-213AB
Diodes Inc.1SMB5947B-13
Zener Diode, 82V V(Z), 5%, 0.55W, Silicon, Unidirectional
Zener Diode Single 82V 5% 330Ohm 500mW Automotive 2-Pin SOD-123 T/R
Zener Diode Single 82V 5% 330Ohm 300mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
描述
DIODE ZENER 82V 1W DO213AB / Zener Diode Single 82V 7% 160Ohm 1000mW Automotive 2-Pin MELF Glass T/R
Zener Diode, 82V V(Z), 6.67%, 1W, Silicon, Unidirectional, DO-213AB
ZMY82 Series, Surface Mount Zener Diode 82V 1W ±5% DO-213AB
ZMY82-GS08 ZENER DIODE, 82V 5% 1000 MW SMT 2-PIN DO-213AB