Vishay WSL2010R0690FEB
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.069ohm, 0.1857V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
数据表和文档
Introduction Date2017-07-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Res Metal Strip 2010 0.075 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-L1DUF75MU
Res Thick Film 2010 0.075 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJC1CFR068U
Res Thick Film 1020 0.068 Ohm 1% 2W ±150ppm/C Sulfur Resistant Wide Terminal SMD Automotive