Vishay RN60E1003FRE6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 100000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 100000ohm, 250V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTC100K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 100000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-100K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 100000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 100000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-100K
Stackpole ElectronicsRNF14FAD100K
描述
Resistor,metal Film,100Kohms,300Wv,1+/-% Tol,-25,25Ppm-Tc,rn60-Milstyle |Vishay RN60E1003FRE6
Military MIL-R-10509/1RN60 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±25ppm/C 100kOhm 0.25W 1/4W
CMF-60 100K 1% T-9 RN60E1003F RE6