Vishay RN60D2550FRE6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 255ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Yageo GroupMFR-25FBF52-255R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 255ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 255ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-237R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 237ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 243ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 249ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 243ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor,metal Film,255Ohms,300Wv,1+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc,rn60-Milstyle |Vishay RN60D2550FRE6
RES 255 OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-60 255 1% T-1 RN60D2550F RE6