Vishay RH005100R0FC02
Fixed Resistor, Wire Wound, 7.5W, 100ohm, 27.3861V, 1% +/-Tol, Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页8 年前
New Yorker Electronics
Newark
Arrow Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2007-07-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 12.5W, 100ohm, 35.3553V, 1% +/-Tol, Chassis Mount
Ohmite810F100
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 100ohm, 320V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount, 80
Ohmite805F100
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 100ohm, 210V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount, 65
Ohmite810F100E
Res Wirewound 100 Ohm 1% 10W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
RH Series 49.99 x 21.44 mm 50 W 100 Ohm ±1 % ±20 ppm/°C Wirewound Resistor
Ohmite825F100
Res Wirewound 100 Ohm 1% 25W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
描述
RESISTOR, WIREWOUND, 100 OHM, 7.5W, 1%
1% ¡À20ppm/¡æ 100¦¸ 7.5W 15.24mm*16.41mm*8.51mm
RH-5 100 1% C02